RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

V Bytomska Edycja Nocy Świętojańskiej już za nami

Kolejna edycja Bytomskiej Nocy Świętojańskiej jest już za nami. Tym razem impreza trwała 2 dni, co było możliwe między innymi dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Podczas tego wydarzenia można było podziwiać artystów z Węgier z Teatru CSOKONAI w Debreczynie oraz solistów i zespół Opery Śląskiej. Z udziałem polskich i węgierskich artystów odbył się koncert galowy Polak-Węgier dwa bratanki, z kolei w wykonaniu Opery Śląskiej Straszny Dwór. Impreza plenerowa poprzedzona była zamkniętym pokazem opery F. Erkela „Bank Ban" w wykonaniu artystów Teatru CSOKONAI w gmachu Opery.

Przed imprezą wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić stoiska informacyjno-promocyjne Wydziału Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego oraz Fundacji Viribus Unitis. Na stoiskach można było zagrać w grę elektroniczną Ruszaj Po eurO, ułożyć duże puzzle przedstawiające projekt unijny czy też odpowiedzieć na pytanie zadane w quizie unijnym.

Z kolei Fundacja Viribus Unitis w ramach projektu Polska za sterami Unii Europejskiej zaprezentowała między innymi nową grę elektroniczną „Polska za sterami UE", była również możliwość zrobienia sobie zdjęcia z prawdziwym sterem europejskim.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko serdecznie dziękujemy.

 


Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013