RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Kolejny Salon Funduszy za nami

Logo Targów

W dniach 19-21 marca br. w katowickim Spodku miały miejsce XV Ogólnopolskie Targi Edukacja 2013.

Organizatorem imprezy była Fundacja na rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży Viribus Unitis.

Targi to tradycyjne spotkanie uczniów i nauczycieli poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i kraju.

Już po raz piąty Targom towarzyszył Salon Funduszy. Było to wydarzenie skierowane do wszystkich tych osób, które zainteresowane są czerpaniem korzyści z tego, co daje nam Unia Europejska. Podczas organizowanych warsztatów młodzież dowiedziała się między innymi, jakie programy edukacyjne skierowane są specjalnie do młodych ludzi oraz jak korzystać z Funduszy Europejskich. Każda prelekcja zakończona została quizem z nagrodami, a nauczyciele otrzymali pakiety edukacyjno-informacyjne.

W Salonie tradycyjnie aktywnie uczestniczył Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Na specjalnie przygotowanym stoisku na odwiedzających czekała gra elektroniczna „Ruszaj Po eurO”, a na najlepszych graczy – atrakcyjne gadżety.

--

Miejsce Targów: Katowice, SPODEK

Termin: 19-21 marca 2013

Godziny otwarcia: 9.00-16.00

Wstęp na tereny targowe dla odwiedzających – bezpłatny


Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
Zdjęcie
 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013