RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląskie przoduje w konkursie Eurolider

Zakończył się I etap trzeciej edycji konkursu Eurolider, w którym – spośród 120 zgłoszonych kandydatów – wybrano 10 nominowanych, którzy przeszli do drugiego etapu. Wśród nich znalazły się aż 3 osoby z województwa śląskiego, które – wykorzystując Fundusze Europejskie – działają na rzecz rozwoju lokalnego i lokalnych społeczności.

Są to:

  1. Pani Maria Sanetra - główny specjalista, Pełnomocnik ds. pozyskiwania środków finansowych, Urząd Gminy Buczkowice;
  2. Pan Andrzej Wącirz - naczelnik Biura Funduszy Zewnętrznych, Urząd Gminy i Miasta Czerwionka - Leszczyny;
  3. Pani Ewa Widera - podinspektor ds. pozyskiwania środków pomocowych, Urząd Gminy Krzyżanowice.

W trwającym obecnie – drugim etapie – odbywa się głosowanie, w wyniku którego zostanie wybranych 3 euroliderów: jeden przez kapitułę konkursu, drugi przez zwycięzców i wyróżnionych podczas zeszłorocznych edycji Konkursu, trzeci przez internautów.

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz oddania swojego głosu na wybranego kandydata:

 

 

 

Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni 5 maja br. w Warszawie, podczas uroczystej gali rozpoczynającej IV Forum Funduszy Europejskich.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013