RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

RPO WSL na IV Forum Funduszy Europejskich

Pierwszy weekend spędziliśmy razem z Państwem na warszawskiej Agrykoli. W piątek i sobotę 6 i 7 maja 2011 r. na odwiedzających namiot IV Forum Funduszy Europejskich czekało moc atrakcji: pokazy, prezentacje, eksperymenty, konkursy i animacje. Z kolei miłośnicy muzyki bawili się na koncertach znanych i lubianych zespołów: Kombii i Afromental.

5 maja 2011 r., w ramach inauguracji całej imprezy, nastąpiła wyczekiwana przez wielu z nas chwila - uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody laureatom konkursów Eurolider oraz „Polska Pięknieje - 7 Cudów Funduszy Europejskich”.

Szczegółowa relacja z gali.

Forum Funduszy Europejskich to cykliczna impreza organizowana przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w Warszawie. Tegoroczne – IV już Forum – odbędzie się pod hasłem „Siła zmian – Festiwal Funduszy Europejskich”. Na gości czekało niemal 100 stoisk, na których swe osiągnięcia promowały instytucje zaangażowane we wdrażanie Funduszy Europejskich, a także beneficjenci, czyli ci, którzy dotacje unijne wykorzystali z sukcesem.

Co czekało na odwiedzających stoisko Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego?

  • Możliwość zagrania w grę elektroniczną "Ruszaj Po eurO" - niektórym już znaną, a lubianą zwłaszcza przez młodzież.
  • Okazja do rozmowy z profesjonalnym konsultantem.
  • Informacje i gadżety związane z wybranymi inwestycjami, będącymi jednocześnie atrakcjami regionu.
  • Nasza specjalna niespodzianka - "rysunki satyryczne" sporządzane ręką znanego rysownika, Tigrana Vardikyana.

Dziękujemy Państwu za tak liczną obecność i zainteresowanie przygotowanymi specjalnie dla Państwa atrakcjami, i już teraz zapraszamy na spotkanie w przyszłym roku.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013