RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Radzionków otwarty na inwestorów

Przedmiotem projektu pod nazwą GMINA RADZIONKÓW - MIEJSCE MOICH INWESTYCJI jest promocja inwestycyjna potencjału gospodarczego – terenów inwestycyjnych zlokalizowanych w obszarze Gminy Radzionków.

W ramach projektu został stworzony 30-sekundowy spot telewizyjny i 30-sekundowy spot radiowy reklamujące tereny inwestycyjne Gminy Radzionków oraz spot zapraszający do udziału w konferencji, zawierający informację na temat pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na projekt „Gmina Radzionków – miejsce moich inwestycji”. Spoty, a także relacja z konferencji zostaną wyemitowane w mediach regionalnych i ogólnopolskich.

W ramach kampanii zostały opracowane i opublikowane artykuły promocyjne w prasie. Powstał baner reklamowy na stronę internetową, informatory z ofertami inwestycyjnymi miasta, ulotki reklamowe oraz wynajęto powierzchnię reklamową i stworzono billboardy. Powstał także projekt graficzny gadżetów reklamowych z emblematami i logo miasta. Wykonano stronę internetową z mapami, tłumaczeniem strony na język angielski i niemiecki. Została także przygotowana konferencja na tematy gospodarcze Śląska.

Kampania prowadzona była dla 8 terenów inwestycyjnych. Jej efektem była sprzedaż 4 działek inwestycyjnych. W 2011 roku Gmina Radzionków, w ramach nowej kampanii reklamowej, będzie promować kolejne tereny inwestycyjne.

Źródło: Urząd Miasta Radzionków

We wrześniu 2010 r. spot zdobył wyróżnienie w kategorii "Spoty TV/billboardy sponsorskie" podczas Festiwalu Filmów Promocyjnych Miast i Regionów PROMOCITY w Gdyni.

We wrześniu 2011 r. kampania „"Gmina Radzionków - miejsce moich inwestycji" zdobyła wyróżnienie specjalne w kategorii "kampania reklamowa" konkursu Złote Formaty, odbywającego się w ramach Festiwalu Promocji Miast i Regionów.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013