RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Pałac w Rybnej zaprasza

15 kwietnia (ndz.) o godz. 18.00 w Pałacu w Rybnej wystąpi Grupa MoCarta w składzie: Filip Jaślar (skrzypce), Michał Sikorski (skrzypce), Paweł Kowaluk (altówka) Bolesław Błaszczyk (wiolonczela).

Właśnie ruszyła sprzedaż biletów (w cenie 65 zł) na to wydarzenie.

Pałac w Rybnej: 

tel. 32 284 18 37, kom. 783 23 29 23, e-mail: info@palacrybna.pl

Informacje nt. wszystkich wydarzeń kulturalnych zaplanowanych w Pałacu w Rybnej w najbliższym czasie dostępne są na stronie.

--

"Rewitalizacja Pałacu w Rybnej wraz z otoczeniem na cele kulturalne" to projekt dofinansowany z RPO WSL, którego realizacja zakończyła się w ubiegłym roku. Po więcej informacji zapraszamy do zakładki "Projekty-efekty", informacja "Pałacowa perełka".

W 2011 roku odnowiony Pałac w Rybnej wygrał organizowany przez redakcję Dziennika Zachodniego plebiscyt "Wielkie Odkrywanie Śląskiego - Perły w Koronie 2011" w kategorii "Zamki i pałace".


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013