RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Główna nagroda dla Żor w komórce

Projekt pn. Przez Żory na Śląsk - stworzenie systemu e-informacji turystycznej otrzymał główną nagrodę w I edycji ogólnopolskiego konkursu Mobile Trends Awards.

Projekt został nominowany do nagrody dzięki internautom, którzy do 27 grudnia 2011 r. zgłaszali do konkursu propozycje najciekawszych i najbardziej spektakularnych ich zdaniem przedsięwzięć z zastosowaniem nowoczesnych technologii teleinformatycznych.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 27 stycznia br. w Krakowie. Jurorzy, eksperci w dziedzinie IT i technologii mobilnych docenili pomysł i wysiłek budowy żorskiego Nawigatora.

Projekt „Przez Żory na Śląsk” otrzymał główną nagrodę w kategorii: "Wykorzystanie marketingu mobilnego", w której konkurował z projektami takich gigantów jak Play i mBank.

Internautom, którzy docenili projekt i zgłosili go na konkurs, serdecznie dziękujemy.

--

Wdrożony w Żorach we wrześniu ubiegłego roku projekt jest skierowany głównie do turystów, którzy za pomocą aplikacji Nawigator Miejski możliwej do pobrania na telefon komórkowy mogą zwiedzać Żory. Innowacyjna aplikacja stworzona przez firmę MobileMS, oparta na fotokodach umożliwia uzyskanie informacji o 150 najciekawszych punktach zlokalizowanych na terenie miasta, także w wersji językowej angielskiej i niemieckiej.

Źródło: Urząd Miasta Żory


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013