RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Spotkajmy się w Spodku

W dniach 27-29 marca br. w Spodku już po raz czwarty gościł Salon Funduszy. Było to wydarzenie towarzyszące Ogólnopolskim Targom „Edukacja 2012”.

W ramach IV Salonu Funduszy swoją ofertę prezentowały instytucje i organizacje zajmujące się Funduszami Europejskimi.

Na stanowisku Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego można się było spotkać z konsultantami Punktów Informacyjnych o RPO WSL i uzyskać informacje na wszelkie interesujące tematy. Przygotowano także stanowiska z grą komputerową „Ruszaj Po eurO", która cieszyła się sporym powodzeniem. Na swoją kolejkę trzeba było niejednokrotnie dłużej poczekać, co jednak nie zniechęcało naszych gości. Dziękujemy za cierpliwość. Najlepszych uczestników zabawy uhonorowaliśmy drobnymi nagrodami.

W ramach IV Salonu Funduszy odbył się także cykl spotkań warsztatowych dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych na najbardziej absorbujące ich w tej chwili tematy, tzn. kierunki zamawiane oraz studia dofinansowane przez UE.

Wstęp na Salon Funduszy (jak i na całe Targi Edukacja 2012) był w tym roku bezpłatny.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013