RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Wiosną zawitaj do Ogrodu

Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie serdecznie zaprasza w dniach 18-22 kwietnia na obchody Dni Ziemi.

Światowy Dzień Ziemi to święto, którego głównym celem jest promowanie postaw ekologicznych w społeczeństwie i rozbudzanie troski o środowisko naturalne.

Śląski Ogród Botaniczny w ramach obchodów zaplanował spotkania o różnym charakterze: seminaria naukowe, wykłady popularnonaukowe, zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, jak również możliwość zwiedzania Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej i kiermasz produktów ekologicznych.

Szczególnie atrakcyjnie zapowiadają się główne dni obchodów – 21 i 22 kwietnia – kiedy to odbędą się Dni Rodziny.

Dla wszystkich chętnych zapewniony jest bezpłatny transport z centrum Mikołowa. Odjazd spod Miejskiej Biblioteki Publicznej (ul. Karola Miarki 5) o godz. 13.00 i 14.00, powrót o godz. 17.00.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo pod poniższym linkiem.

Udział we wszystkich warsztatach i spotkaniach jest bezpłatny.

Zgłoszenia: tel. 505-026-069, 534-994-578.

Źródło: Śląski Ogród Botaniczny

--

Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie powstało i rozbudowało się w ramach 2 projektów, które zdobyły dofinansowanie z RPO WSL.

Centrum prowadzi działalność edukacyjną, naukowo-badawczą oraz popularyzuje wiedzę ekologiczną wśród mieszkańców Gminy Mikołów i regionu.

Zapraszamy do zapoznania się z szerszymi informacjami nt. obu projektów.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013