RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Nagroda wręczona!

22 maja br. do Urzędu Marszałkowskiego przyjechała laureatka naszego konkursu, w którym do wygrania były warsztaty taneczne – Elisa Marques wraz z mamą - Katarzyną. Z udziałem obu pań odbyła się uroczystość wręczenia nagrody.

Nagrodę przekazali laureatce: Małgorzata Noga – Zastępca Dyrektora Wydziału Rozwoju Regionalnego oraz Marek Kołbuk – specjalista ds. public relations Śląskiego Teatru Tańca.

Pani dyrektor pogratulowała Elisie wiedzy z niełatwej – jak podkreśliła – dziedziny Funduszy Europejskich. Jak się okazało, 17-latka uczęszcza do klasy licealnej o profilu europejskim i tematyka ta jest jej bliska. Jej pasją zaś od 2 lat jest taniec – i to zarówno współczesny, jak i np. salsa.

Konkurs dotyczący Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego, w którym nagrodą były 9-dniowe warsztaty taneczne w ramach letniej Międzynarodowej Konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu, okazał się idealną okazją do połączenia tych dwóch zainteresowań. Do udziału w nim zachęciła Elisę mama, która dowiedziała się o konkursie z newslettera portalu Funduszy Europejskich prowadzonego przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Laureatka konkursu na co dzień mieszka z rodziną w Łodzi i chodzi do liceum. Niecierpliwie jednak już czeka na lipcowy pobyt w Bytomiu. W trakcie spotkania zastanawiała się nad wyborem warsztatów tanecznych oraz z dużym zainteresowaniem dopytywała o atrakcje miasta i regionu.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013