RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Pochwal się projektem

Portal eurofundusze.pap.pl rozpoczął konkurs na „Samorządowe Notowania Europejskie" – dobre praktyki w zakresie wykorzystywania środków UE na rzecz poprawy warunków życia mieszkańców.

Gminy i powiaty są w nim zaproszone do przesyłania opisów inwestycji współfinansowanych z Funduszy Europejskich, między innymi z Regionalnych Programów Operacyjnych.

Zgłoszenia – opisy inwestycji realizowanych przez samorząd, bądź już zakończonych - można przesyłać na adres samorzad@pap.pl. Spośród nadesłanych opisów jury wybierze co miesiąc od 5 do 10, które będą poddane pod głosowanie internautów na stronach Serwisu Samorządowego. Projekt, który zdobędzie największą ilość głosów zwycięża.

Nagrodą będzie członkostwo w Klubie Samorządowym, promującym działania jst. 

Konkurs potrwa od 1 lipca do 31 października br.

 

Konkurs organizowany jest  w ramach projektu Enter Europa, który Serwis Samorządowy PAP realizuje we współpracy z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013