RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Oglądaj filmy - wygrywaj nagrody!

Takimi oto krótkimi i prostymi zasadami rządzi się nasz konkurs. Pod takim też hasłem się odbywa.

W jakim terminie trwa konkurs?

Konkurs ma charakter całoroczny i odbywa się cyklicznie do 31 grudnia br. Warto więc śledzić naszą stronę internetową http://rpo-promocja.slaskie.pl oraz fan page Województwa Śląskiego www.facebook.com/slaskie

Do oglądania jakich filmów chcemy Państwa zachęcić?

Krótkich filmów promocyjnych dotyczących najlepszych, najciekawszych inwestycji dofinansowanych ze środków naszego programu regionalnego. Wszystkie 42 wideowizytówki dostępne są w zakładce „Filmy i audycje”. W każdej edycji konkursu wskażemy Państwu jeden wybrany film, do którego odnosić się będą 3 pytania.

Jakie bilety można wygrać?

Bilety wstępu ufundowały instytucje kultury i atrakcje turystyczne, będące beneficjentami Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Jakie dokładnie, dowiedzą się Państwo stopniowo, to znaczy w każdej edycji konkursu oprócz filmu i pytań wskażemy, o jakie dokładnie bilety toczy się rozgrywka.

Jak grać i wygrać?

Wystarczy obejrzeć uważnie wskazany każdorazowo film, a następnie przesłać poprawne odpowiedzi na 3 pytania na adres mailowy: zip@slaskie.pl podając przy tym swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Proszę pamiętać o zmieszczeniu się w podanym terminie. W każdej edycji Komisja Konkursowa wyłoni maksimum 3 zwycięzców.

Więcej informacji:

Regulamin konkursu znajdą Państwo poniżej. W przypadku szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z pracownikami Zespołu ds. Informacji i Promocji:

  • Agnieszka Gajewska – tel. 32/ 77-40-606, e-mail: gajewskaa@slaskie.pl
  • Anita Szymańda-Dowbecka – tel. 33/ 485 32 80, e-mail: anita@slaskie.pl

Proszę pamiętać:

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 104, poz. 926), w zakresie niezbędnym do realizacji Konkursu.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013