RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Miej swój głos w notowaniach europejskich!

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Samorządowe Notowania Europejskie", organizowanym przez Serwis Samorządowy PAP.

Wśród 10 nominowanych inwestycji samorządowych współfinansowanych z pieniędzy unijnych znalazła się przebudowa targowiska w Czerwionce-Leszczynach.

Przedsięwzięcie powstało w ramach projektu "Zagospodarowanie przestrzeni publicznej na targowisko miejskie w Czerwionce-Leszczynach", wspartego dotacją z RPO WSL.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem i zdjęciami inwestycji pod poniższym linkiem oraz do wsparcia jej swoim głosem na stronie konkursu.

Termin głosowania mija 10 września.

Projekt, który zdobędzie największą ilość głosów, zostanie nagrodzony półrocznym członkostwem w Klubie Samorządowym lub specjalnymi rabatami.

Konkurs organizowany jest w ramach realizowanego przez Serwis Samorządowy PAP projektu „Enter Europa", współfinansowanego z funduszy unijnych.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013