RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Radzionków znów kusi inwestorów

Po sukcesie 2 kampanii promujących tereny inwestycyjne na terenie gminy Radzionków, przeprowadzonych w latach 2010-2011, gminie udało się pozyskać dotację z RPO WSL na trzeci projekt w tym zakresie.

Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod nazwą „Zainwestuj w Radzionkowie – promocja terenów inwestycyjnych Gminy Radzionków”. Projekt zakłada promocję 3 terenów inwestycyjnych.

Realizacja projektu rozpoczęła się w czerwcu br., podczas Międzynarodowych Targów Nieruchomości EIRE w Mediolanie, w których Gmina Radzionków wzięła udział. Zakończyła się też już kampania medialna, na którą składały się emisja spotów telewizyjnego oraz radiowego w następujących stacjach: TVN 24, TVN CNBC oraz RMF FM. Zwieńczeniem kampanii będzie konferencja, która odbędzie się w Warszawie pod koniec roku.

Sztandarowym elementem kampanii jest 30-sekundowy spot reklamowy. Tak jak i poprzednie spoty dotyczące promocji inwestycyjnej Radzionkowa, charakteryzuje się on niesztampowym, humorystycznym podjęciem tematu.

Zapraszamy do obejrzenia spotu oraz zdjęć z jego realizacji.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013