RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Pokaż się i wygraj aparat!

Od dziś na Facebooku możecie wziąć udział w konkursie „Spotkajmy się przy projekcie”, organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Wystarczy wejść na www.facebook.pl/FunduszeUE aby wziąć udział w rozgrywce o jeden z 48 wyjątkowych aparatów do lomografii.

Każdy, kto chciałby wziąć udział w naszej akcji, musi udać się w jedno z 48 miejsc przedstawionych w aplikacji, w których powstały ciekawe projekty dofinansowane z Funduszy Europejskich. W każdym z tych miejsc należy zrobić sobie zdjęcie, a następnie zgłosić tę fotografię do konkursu wraz z wymyślonym hasłem promującym fundusze unijne lub inwestycję.

Spośród nadesłanych prac jury konkursu wybierze 48 zwycięzców.

UWAGA! Wybraliśmy po trzy projekty w każdym województwie – łącznie 48 inwestycji, przy których możecie zrobić sobie zdjęcie. Dla każdego projektu przewidujemy jednego zwycięzcę!

Województwo śląskie reprezentują następujące inwestycje dofinansowane z RPO WSL:

  1. Muzeum Historii Katowic w Katowicach-Nikiszowcu (projekt: "Serce Nikiszowca.Rewitalizacja budynku Muzeum Historii Katowic przy ul. Rymarskiej 4")
  2. Dwór Kossaków w Górkach Wielkich (projekt: "Adaptacja zabytkowych ruin dworu Kossaków wraz z ich otoczeniem w Górkach Wielkich na cele kulturalne")
  3. Park miniatur zamków jurajskich w Ogrodzieńcu (projekt: "Promocja regionu wynikiem rozszerzenia oferty usług turystycznych świadczonych przez PGKS sp. z o.o.")

Jury konkursu będzie brać pod uwagę kreatywność hasła oraz jakość i pomysłowość zgłoszonego zdjęcia. Z nagrodzonych fotografii zostanie stworzona galeria w formie mapy Polski, którą zamieścimy na profilu Fundusze Europejskie.

Konkurs trwa od 17 października do 17 listopada br.

Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia. Spotkajmy się przy projekcie!


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013