RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Kosmita reklamuje Wodzisław Śląski!

Przygotowując scenariusz spotu, przeglądaliśmy materiały promocyjne innych miast i województw. Zależało nam, aby wśród wielu, właśnie nasz spot został zauważony. Stąd naszym głównym bohaterem jest fantastyczny gość - mówi Marcin Sieniawski, kierownik Biura Promocji i Informacji.

Przez trzy dni ekipa filmowców przygotowywała materiał zdjęciowy. Zdjęcia lotnicze wykonano z pomocą robokoptera, zaś reszta materiału została przygotowana na Balatonie i Olszynach, największym terenie inwestycyjnym promowanym przez Miasto.

Zgodnie z założeniami projektu pn. „Promocja gospodarcza Wodzisławia Śląskiego poprzez aktywne uczestnictwo w imprezach gospodarczych" od 20 października br. na kanałach telewizji TVN24 i TVN CNBC rozpoczęła się emisja spotu promującego wodzisławską ofertę inwestycyjną.

 

--

Kampania promocyjna jak i spot realizowana jest w ramach projektu „Promocja gospodarcza Wodzisławia Śląskiego poprzez aktywne uczestnictwo w imprezach gospodarczych”.

Przedmiotem projektu jest przeprowadzenie szeroko zakrojonego programu z zakresy działań typu city marketing tj. ogólnopolskiej kampanii promocyjnej, łączącej w sobie cechy kampanii produktowej oraz kampanii wizerunkowej, jak również promocji ofert inwestycyjnych na targach inwestycyjnych i w trakcie prestiżowych wydarzeń gospodarczych na rynku krajowym.

Projekt jest skupiony na wypromowaniu marki „Wodzisław Śląski” oraz terenów inwestycyjnych miasta w skali ogólnokrajowej i europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem ważnych wydarzeń gospodarczych odbywających się w naszym kraju.

Bezpośrednim przedmiotem działań promocyjnych w ramach projektu jest siedem atrakcyjnych komercyjnie obszarów inwestycyjnych na terenie Wodzisławia Śląskiego o łącznej powierzchni ponad 120 ha.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Źródło: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013