RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Spotkania przy projekcie

Znamy zwycięzców konkursu „Spotkajmy się przy projekcie”.

W gronie 27 nagrodzonych znalazło się 2 mieszkańców naszego regionu:

  • Hanna Korsak - za zdjęcie przy projekcie "Serce Nikiszowca.Rewitalizacja budynku Muzeum Historii Katowic przy ul. Rymarskiej 4" i hasło "Fundusze Europejskie - nowe kolory na kartach historii Śląska"
  • Sylwia Chrapek - za zdjęcie przy projekcie "Adaptacja zabytkowych ruin dworu Kossaków wraz z ich otoczeniem w Górkach Wielkich na cele kulturalne" i hasło "Fundusze Europejskie - skok w nowoczesność!"

Otrzymają oni wyjątkowe aparaty do lomografii. Serdecznie gratulujemy wygranym!

Konkurs „Spotkajmy się przy projekcie”, organizowany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego, toczył się na profilu Facebookowym Funduszy Europejskich od 17 października do 17 listopada br. Aby wziąć w nim udział, wystarczyło odwiedzić jeden z podanych projektów dofinansowanych z Funduszy Europejskich, zrobić sobie tam zdjęcie, a następnie zgłosić tę fotografię do konkursu wraz z wymyślonym hasłem promującym fundusze unijne lub inwestycję.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013