RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

To już ostatni biuletyn w 2012 roku

Właśnie ukazał się ostatni w tym roku numer  biuletynu informacyjny na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego pn. „Silesia-region”.

Znajdą w nim Państwo relacje z kilku ważnych wydarzeń, które miały miejsce pod konie roku, między innymi z VI Targów Funduszy Europejskich.

W dziale „Doradca podpowiada” polecamy artykuł dotyczący projektów partnerskich i w ogóle partnerstwa w Polsce autorstwa Piotra Masłowskiego – dyrektora zarządzającego Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS.

Jako „dobre praktyki” tym razem pokazaliśmy Państwu hale widowiskowo-sportowe zlokalizowane w stolicach subregionów; z kolei przedsiębiorcy wprowadzili nas w atmosferę świąteczną – w biuletynie prezentujemy dwie firmy, z których pierwsza zajmuje się produkcją bombek, zaś druga – między innymi produkcją sztucznych ogni.

W części rozrywkowej jak zwykle konkursy, w których można wygrać atrakcyjne nagrody.

Zachęcamy do lektury całego numeru,  który dostępny na naszej stronie internetowej w wersji elektronicznej, a w wersji papierowej – w naszych Punktach Informacyjnych.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013