RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Zanocuj „Pod Lilijką”

Gościniec „Pod Lilijką” to nowy obiekt noclegowo-gastronomiczny w turystycznej miejscowości Podzamcze na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Położony jest w centralnej części miejscowości, przy Placu Jurajskim, w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji okolicy: Zamku Ogrodzienieckiego (300m) i Grodu na Górze Birów (1000 m).

W pięknej okolicy krzyżuje się wiele szlaków turystycznych: pieszych, rowerowych i konnych. Tutaj zlokalizowana jest narciarska trasa biegowa Skalnego Miasta Podzamcza. Podzamcze to raj dla miłośników wspinaczki - na tutejszych ostańcach znajduje się wiele tras wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.

Gościniec „Pod Lilijką” specjalizuje się w obsłudze grup szkolnych i młodzieżowych. Dysponuje 40 miejscami noclegowymi z możliwością zorganizowania dostawek. Każdy z 2-, 3- i 4-osobowych pokoi posiada łazienkę z prysznicem i telewizor.

Obiekt jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku. W Gościńcu „Pod Lilijką” funkcjonują dwie sale jadalniane oraz nowocześnie wyposażona kuchnia serwująca gościom pyszne posiłki: śniadania, obiady i kolacje.

Obiekt został wybudowany i wyposażony w ramach realizacji projektu „Rozbudowa bazy gastronomicznej i noclegowej obsługującej grupy szkolne w Podzamczu” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Właścicielem Gościńca pod Lilijką jest „Zamek” Sp. z o.o. w Ogrodzieńcu.

Źródło: „Zamek” Sp. z o.o.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013