RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Kolejny Salon Funduszy za nami

W dniach 19-21 marca br. w katowickim Spodku miały miejsce XV Ogólnopolskie Targi Edukacja 2013.

Organizatorem imprezy była Fundacja na rzecz Wspierania Edukacji i Rozwoju Samorządności wśród Młodzieży Viribus Unitis.

Targi to tradycyjne spotkanie uczniów i nauczycieli poszukujących aktualnych i rzetelnych informacji na temat możliwości kształcenia w regionie i kraju.

Już po raz piąty Targom towarzyszył Salon Funduszy. Było to wydarzenie skierowane do wszystkich tych osób, które zainteresowane są czerpaniem korzyści z tego, co daje nam Unia Europejska. Podczas organizowanych warsztatów młodzież dowiedziała się między innymi, jakie programy edukacyjne skierowane są specjalnie do młodych ludzi oraz jak korzystać z Funduszy Europejskich. Każda prelekcja zakończona została quizem z nagrodami, a nauczyciele otrzymali pakiety edukacyjno-informacyjne.

W Salonie tradycyjnie aktywnie uczestniczył Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Na specjalnie przygotowanym stoisku na odwiedzających czekała gra elektroniczna „Ruszaj Po eurO”, a na najlepszych graczy – atrakcyjne gadżety.

--

Miejsce Targów: Katowice, SPODEK

Termin: 19-21 marca 2013

Godziny otwarcia: 9.00-16.00

Wstęp na tereny targowe dla odwiedzających – bezpłatny


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013