RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Twin Pigs w finale Top Atrakcji w Polsce

Serwis Polskieszlaki.pl – Polska znana i nieznana już po raz drugi organizuje plebiscyt internetowy „Top atrakcje w Polsce”.

Obecnie rozgrywa się finał konkursu, w którym wyłoniony zostanie laureat każdej spośród 4 kategorii, tj. Zamki i pałace, Miasta i miejscowości, Krajobraz oraz Parki rozrywki.

Właśnie w tej ostatniej kategorii można oddać swój głos na Westernowy Park Rozrywki TWIN PIGS w Żorach - inwestycję, której budowa została wsparta środkami z RPO WSL. Twin Pigs rywalizuje z 7 parkami rozrywki, wyłonionymi w trakcie eliminacji na najlepsze parki rozrywki, dinoparki, parki tematyczne oraz ogrody zoologiczne.

Dotąd w zabawie oddano ponad 5800 głosów, a żorski park uzyskał 7% głosów w swojej kategorii. Zachęcamy do wsparcia tej kandydatury swoim głosem.

Głosowanie trwa do 26 kwietnia br. Wśród uczestników zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013