RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Mstów doczekał się nowoczesnego kompleksu

22 czerwca br. będzie miało miejsce otwarcie nowego kompleksu sportowego na obiekcie LKS „Warty” Mstów połączone z tradycyjnym festynem z okazji Nocy Świętojańskiej.

W wyniku inwestycji pn. „Budowa nowoczesnej, ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w Gminie Mstów” powstały boiska do gry w piłkę nożną, siatkową, koszykową oraz w tenisa ziemnego o łącznej powierzchni 3040 m2. Oprócz tego powstał obiekt o powierzchni 420,22 m2, w którym przygotowano m.in. salę do ćwiczeń, szatnie i sanitariaty.

Odwiedzający pierwszy raz mogli zwiedzić wnętrze w okresie wielkanocnym. Prawie 300 osób, które zwiedziły wówczas obiekt, były pod dużym wrażeniem tego, co zobaczyły w środku.

Nowa powstała hala przyczyni się do znaczącej poprawy infrastruktury sportowej w gminie Mstów, stworzy warunki do bezpłatnego uprawiania wielu dyscyplin sportu, zwiększy kondycję fizyczną jej mieszkańców oraz przyniesie popularność gminy w regionie.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013