RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląsk świętuje

XV Wielki Piknik Artystyczny „Święto Śląska” jest finalnym akordem obchodów jubileuszu 60-lecia Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Zapraszamy miłośników Zespołu na dwa koncerty w wykonaniu artystów chóru, baletu i orkiestry Zespołu „Śląsk” w dniach 29 i 30 czerwca do Koszęcina. Tradycją „Święta Śląska” są występy na plenerowej scenie, na której „Śląsk” zaprezentuje się w tym roku w programie „A to Polska właśnie” oraz „Koncert Jubileuszowy”. Ponadto 28 czerwca publiczność Zespołu „Śląsk” będzie miała okazję zobaczyć spektakl muzyczny pt. „Flirt każdego może spotkać…".

Wachlarz propozycji artystycznych „Święta „Śląska” jest bardzo szeroki. Nasz program łączy pokolenia, ponieważ to przede wszystkim bardzo dobra muzyka. Od gwiazd muzyki popularnej i folkowej po kabaret i teatr.

Wystawy artystyczne, prezentacje wyrobów rękodzielniczych, gry, zabawy i warsztaty dla każdej grupy wiekowej oraz pyszna śląska kuchnia to dodatki stanowiące o wyjątkowości naszej imprezy. Dlatego już dziś zapraszamy do przyjazdu do siedziby Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny na „Święto Śląska”.

Spotkajmy się na „Święcie Śląska”!

Szczegółowy program dostępny jest na załączonym plakacie.

Źródło: Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk"

 

Przypomnijmy, że organizacja "Święta Śląska" z 2010 roku została wsparta środkami z RPO WSL.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013