RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Już jest! Pierwszy biuletyn w tym roku

Z przyjemnością informujemy Państwa o tym, że właśnie ukazał się pierwszy numer tegorocznego biuletynu „Silesia-region”.

Znajdą w nim Państwo między innymi najnowsze informacje dotyczące aktualnego stanu prac nad Projektem RPO WSL 2014-2020, a także artykuł dra Krzysztofa Wrany, eksperta z zakresu polityki regionalnej.

W sposób szczególny zachęcamy do zapoznania się z propozycją wycieczki po projektach dofinansowanych z RPO WSL, a przede wszystkim do ich odwiedzenia, sfotografowania i wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym na łamach biuletynu.

W biuletynie można również znaleźć relację z Turnieju Europejskiego oraz projektu edukacyjnego Ruszaj Po eurO – przedsięwzięć organizowanych przez Wydział Rozwoju Regionalnego.

Natomiast podczas odpoczynku i relaksu proponujemy Państwu intelektualną przygodę z krzyżówką i zagadką, w których rozwiązaniu będą pomocne informacje zawarte w całym numerze.

Nowością tegorocznej serii biuletynów jest możliwość przeglądania na swoich ulubionych czytnikach e-booków, dzięki publikacji ich w formatach EPUB i MOBI. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości!


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013