RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Zobacz Moc Efektów na ŚLĄSKU!

Co łączy Muzeum Chopina i Centrum Kopernika z autostradą A1, czy obwodnicą Żyrardowa? Port Lotniczy w Katowicach z Centrum Nowych Technologii Ochota Uniwersytetu Warszawskiego i farmą wiatrową na Pomorzu?

Wszystkie te projekty i wiele innych w kraju uzyskało wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko.

Efekty realizowanych inwestycji będzie można zobaczyć w wyjątkowym pokazie projekcji multimedialnych, na który zapraszamy do Katowic na ul. Mariacką w piątek, 2 sierpnia 2013 r. godz. 20.00.

Na pokazach zaprezentowane zostaną efekty realizacji Programu Infrastruktura i Środowisko w całej Polsce, a także w województwie śląskim. Na ul. Mariackiej, podczas seansu kina letniego, będą wyświetlane trójwymiarowe animacje połączone z projekcją wielkoformatową typu mapping 3D. Ten spektakularny festiwal światła i dźwięku z pewnością będzie wyjątkową okazją, aby w atrakcyjny sposób zapoznać się z „mocą efektów” unijnych inwestycji realizowanych w regionie.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013