RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Teatr Śląski znów zagości w Twoim domu

Zapraszamy do oglądania na antenie TVP Katowice kolejnych spektakli zarejestrowanych w ramach projektu "Teatr Śląski w Twoim domu".

Harmonogram emisji:

1 listopada (piątek), godz. 15.00 i 20.00 - Polterabend cz. 1 i 2

11 listopada (poniedziałek), godz. 20.20 - Nokturn

--

W latach 2012-2013 w Teatrze Śląskim realizowany jest projekt „Teatr Śląski w Twoim domu – promocja kultury do masowego odbiorcy”, dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Dzięki temu przedsięwzięciu dokonana zostanie rejestracja, a następnie emisja telewizyjna 10 spektakli z obecnego repertuaru Teatru Śląskiego cieszących się największym uznaniem widzów i krytyków. W ten sposób pragniemy umożliwić osobom, dla których dotarcie do teatru jest z różnych przyczyn trudne, zaspokojenie ich potrzeby obcowania ze sztuką i zapoznanie się z naszymi najciekawszymi propozycjami, wystawianymi na wszystkich trzech scenach Teatru Śląskiego – Dużej, Kameralnej i Scenie w Malarni.

Źródło: Teatr Śląski im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013