RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Weź udział w konkursie

Czy wiesz, że w latach 2007-2013 w Polsce utworzono 16 programów regionalnych, które finansuje budżet Komisji Europejskiej?

Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego uzyskał aż 1,747 mld euro, co czyni go drugim pod względem wielkości środków programem regionalnym w Polsce. Dzięki dofinansowaniu obecnie realizuje się aż 4572 projektów. Wybrane zakończone już inwestycje możesz poznać bliżej w zakładce „Projekty – efekty”.

Weź udział w konkursie i zdobywaj nagrody!

Sprawdź sam, jak bardzo zmieniło się Śląskie w ostatnich latach. Wyłap zmiany, jakie dokonały się w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego w latach 2007–2013 i zdobywaj nagrody.

Masz dwie możliwości. Wejdź na stronę www.facebook.com/slaskiesprawdzasie, a następnie na podstawie zamieszczonego w aplikacji konkursowej fragmentu zdjęcia odgadnij, jaką inwestycję przedstawia. Możesz też zrobić pomysłowe zdjęcie wykorzystujące wizerunek jednej z inwestycji zrealizowanych w ramach RPO WSL 2007-2013 wraz z charakterystyczną „łapką”. Zdjęcie oznacz hashtagiem #slaskiesprawdzasie i umieść w serwisie Instagram: http://slaskiesprawdzasie.pl/instagram/index.php.

Do wygrania rękawiczki NORTH FACE ETIP GLOVE z możliwością obsługi ekranów dotykowych oraz setki limitowanych kubków i magnesów.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013