RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Wesprzyj CINiBA swoim głosem

Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka w Katowicach, jako jedyne z Województwa Śląskiego, zostało wybrane do finałowej dziesiątki najpiękniejszych obiektów architektonicznych polskich uczelni.

Plebiscyt ogłosił serwis internetowy infoArchitekta.pl. O tym, który gmach okaże się najpiękniejszy zdecydują już sami internauci. Do 3 grudnia br. trwa otwarte głosowanie w Internecie: www.infoarchitekta.pl.

Wspólna biblioteka Uniwersytetów Śląskiego i Ekonomicznego została wybrana spośród kilkudziesięciu inwestycji budowlanych polskich uczelni, trafiając do dziesiątki obiektów zasługujących na szczególną uwagę. W plebiscycie uczestniczą szkoły wyższe z całej Polski. Zachęcamy do udziału w międzyuczelnianej rywalizacji.

--

Warto nadmienić, że CINiBA to jeden z 17 projektów kluczowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

 

Źródło: Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013