RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląskie. Sprawdza się na filmowo

Basen w Rybniku, kolejka linowa w Parku w Chorzowie, Teatr Tańca w Bytomiu – to wybrane inwestycje, prezentowane w spocie kampanii „Śląskie. Sprawdza się”.

W filmie przedstawiamy historię dwojga studentów, żyjących na Śląsku i korzystających z efektów projektów realizowanych dzięki wsparciu Funduszy Europejskich. Bohaterowie odkrywają kolejne inwestycje, występując na tle różnorodnych scen, składających się na symboliczny, zbiorczy obraz efektów działania Regionalnego Programu Operacyjnego, z których mieszkańcy województwa korzystają każdego dnia. W spocie prezentujemy też łapkę „okejkę” – element wiodący w materiałach wizualnych kampanii – wyrażającą dumę i zadowolenie z pozytywnych zmian w regionie.

Film można obejrzeć w serwisie YouTube., na ekranach w pojazdach komunikacji miejskiej oraz w internetowych serwisach wideo. To jeden z elementów kampanii promującej Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego. Do 30 listopada, na antenie 10 regionalnych rozgłośni radiowych, można usłyszeć spoty, w których chwalimy się efektami projektów, realizowanych ze środków Programu: „W latach 2007-2013 w województwie Śląskim wzięliśmy sprawy w swoje ręce, a efekty widać jak na dłoni. Pozytywna energia, pracowitość i ponad 1,5 mld euro z Funduszy Europejskich przyniosły rezultaty. Wszystko wskazuje na sukces. Zmieniliśmy Śląskie! Sprawdź sam, jak dzięki Funduszom Europejskim zmieniło się województwo”.

Szczegółowe informacje o kampanii znajdziesz na fan page'u kampanii.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013