RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląski eurolider?

W gronie 5 nominowanych do Nagrody Ministra Rozwoju Regionalnego Eurolider znalazł się pan Piotr Masłowski jako jedyny reprezentant naszego województwa.

Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze głosowania internetowego, które trwa od 22 listopada do 5 grudnia br.

Eurolider to konkurs organizowany z myślą o ludziach, którzy sięgają po Fundusze Europejskie i z ich pomocą zmieniają naszą rzeczywistość. Korzystając z szansy, jaką dają Fundusze Europejskiej, ubiegają się o unijne dotacje na wyremontowanie drogi, zbudowanie kanalizacji, odremontowanie zabytkowej kaplicy, utworzenie przedszkola i sfinansowanie dodatkowych zajęć językowych w szkole, na przeprowadzenie szkoleń dla bezrobotnych, stypendia dla uzdolnionej młodzieży, sprzęt dla straży pożarnej, nowy ambulans...

Pan Piotr Masłowski jest mieszkańcem Rybnika. Jest prezesem Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, które zrealizowało do tej pory wiele różnorodnych projektów, współfinansowanych ze środków europejskich.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013