RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląski eurolider!

Znamy laureatów tegorocznej edycji organizowanego już po raz piąty konkursu. Tytuł Eurolidera Internautów zdobył Piotr Masłowski, prezes Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika.

Natomiast tytuły Eurolidera 2013 i Eurolidera Euroliderów otrzymała Urszula Stochel-Matuszak, nauczycielka ze Szprotawy.

W spotkaniu udział wzięli wicepremier Elżbieta Bieńkowska oraz wiceminister Adam Zdziebło. – Fundusze Europejskie zmieniają Polskę, głównie dzięki Państwa aktywności. Są Państwo przykładem dla osób, którym brakuje odwagi i determinacji, aby dobre pomysły wyjąć z szuflady i przekuć na sukces – podkreśliła wicepremier, minister infrastruktury i rozwoju.

Piotr Masłowski zwyciężył w głosowaniu Internautów, w którym został wybrany spośród 5 nominowanych. Kierowane przez niego Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS zrealizowało wiele dotowanych z UE projektów, m.in. dotyczących przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu oraz społecznej i zawodowej aktywizacji osób niepełnosprawnych.

--

Eurolider to konkurs organizowany przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju z myślą o ludziach, którzy sięgają po Fundusze Europejskie i z ich pomocą zmieniają naszą rzeczywistość. Korzystając z szansy, jaką dają Fundusze Europejskiej, ubiegają się o unijne dotacje na wyremontowanie drogi, zbudowanie kanalizacji, odremontowanie zabytkowej kaplicy, utworzenie przedszkola i sfinansowanie dodatkowych zajęć językowych w szkole, na przeprowadzenie szkoleń dla bezrobotnych, stypendia dla uzdolnionej młodzieży, sprzęt dla straży pożarnej, nowy ambulans...


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013