RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Konkurs TOP INWESTYCJE KOMUNALNE 2014

Zachęcamy do zgłaszania inwestycji komunalnych i komercyjnych z województwa śląskiego, kwalifikujących się do konkursu: TOP INWESTYCJE KOMUNALNE 2014.

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) w Katowicach, oraz Portalsamorządowy.pl organizują konkurs TOP INWESTYCJE KOMUNALNE 2014.

Konkurs Top Inwestycje Komunalne 2014 ma za zadanie wskazanie skali inwestycji komunalnych i ich prorozwojowego efektu dla gospodarki, regionu i mieszkańców, uhonorowanie najlepszych praktyk inwestycyjnych, a także docenienie tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

W ramach konkursu Top Inwestycje Komunalne nagrodzonych zostanie max 10 inwestycji komunalnych z całej Polski, prowadzonych przez samorządy lub podmioty, w których mają one udziały, ewentualnie realizowanych przez prywatne spółki, które po prywatyzacji wykonują zadania władzy lokalnej, np. w zakresie gospodarki komunalnej.

W ramach konkursu Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej nagrodzonych zostanie 5 projektów deweloperskich zrealizowanych w ostatnim roku, pełniących funkcje handlowe, usługowe, hotelowe i konferencyjne, a także biznesowe.

Zgłoszenia należy przesyłać do 3 marca br.

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne są pod poniższym linkiem:


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013