RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Śląski Ogród Botaniczny – z bliska

20 marca br. w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Mikołowie odbędzie się seminarium pt. „Rolnictwo ekologiczne – od producenta do konsumenta”.

Celem seminarium jest określenie scenariusza rozwoju rynku dla rolnictwa ekologicznego i produktu lokalnego oraz zachęcenie rolników posiadających gospodarstwa certyfikowane do sprzedaży swoich produktów na EkoBazarze w Śląskim Ogrodzie Botanicznym. Omówione zostaną m.in. tematy dotyczące jakości żywności oraz działań środowiskowych na rzecz czystej produkcji. Przedstawiony zostanie także cel i założenia EkoBazaru.

Seminarium będzie również okazją do bliższego poznania Ogrodu – dla chętnych zaplanowano bowiem krótki spacer z przewodnikiem.

 

Centrum Edukacji Śląskiego Ogrodu Botanicznego

ul. Sosnowa 5, Mikołów

--

Przypomnijmy, że infrastruktura Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie została wsparta w ramach projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013