RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - zaproszenie

Szanowni Państwo,

w imieniu Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Śląskiego serdecznie zapraszamy do udziału w wielkiej ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich” w terminie 1-11 maja br. Akcja jest realizowana przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju we współpracy z Telewizją Polską S.A. i zaangażowana jest w nią większość instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce.

Przypadająca w tym roku 10. rocznica członkostwa Polski w Unii Europejskiej jest doskonałą okazją, aby zaprezentować mieszkańcom Polski przedsięwzięcia i inwestycje dofinansowane z Funduszy Europejskich, które poprawiają jakość życia nas wszystkich. To doskonały moment, aby Państwo - jako beneficjenci Funduszy Europejskich - pochwalili się swoimi osiągnięciami, a zaangażowanie w to wydarzenie przyczyni się do dodatkowej promocji Państwa projektu.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy „otworzyć swój projekt” dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 1 do 11 maja br. Dni otwarte zostaną objęte dedykowaną promocją w mediach, a najciekawsze i najatrakcyjniej zaprezentowane projekty będą miały szansę zostać pokazane w licznych audycjach telewizyjnych. Zaprosimy mieszkańców Polski do odwiedzenia projektów „tuż obok”, jak i obiektów znajdujących się w innych miejscowościach.

Ponadto, na specjalnie uruchomionej stronie internetowej akcji znajdą się informacje o każdym projekcie wraz z opisem atrakcji oferowanych przez beneficjenta (tzw. program „Dnia Otwartego”), godzinami otwarcia, mapką dojazdu. W ramach akcji zapewniamy wspólne szablony materiałów promocyjnych do wykorzystania podczas Dni Otwartych i ich promocji (np. bannery internetowe, ulotki, plakaty itp.).

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem, prosimy:

  • zapoznać się z załączonym poniżej regulaminem akcji
  • przesłać zgłoszenie mailowo na adres: zip@slaskie.pl

Jeśli mają Państwo pomysł na swój udział w „Dniach otwartych”, ale mają wątpliwości, bądź obawiają się trudności, także prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu wszelkich informacji. Osobą do kontaktu w tej sprawie jest: Agnieszka Gajewska, tel. 32/ 77-40-606, e-mail: gajewskaa@slaskie.pl

W przypadku otrzymania przez Państwa kilku zaproszeń - w związku z uzyskaniem dofinansowania z różnych programów operacyjnych - prosimy o rozważenie realizacji zintegrowanego Dnia/Dni Otwartych prezentujących wszystkie dofinansowane projekty.

Świętujmy razem naszą 10-letnią obecność w UE!


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013