RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Odwiedź Ogród – realnie lub wirtualnie

Śląski Ogród Botaniczny w Mikołowie (ul. Sosnowa 5) począwszy od 6 kwietnia aż do 21 grudnia organizuje cotygodniowy niedzielny EkoBazar w godz. 10.00-17.00.

Na kupujących będą czekać stoiska ze zdrową, nieprzetworzoną i niezmodyfikowaną genetycznie żywnością, tj. warzywami, owocami, jajami, pieczywem, miodami i in.

Ogród można odwiedzić również w każdej chwili, a to dzięki udostępnionym zdjęciom panoramicznym Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego, wykonanych na zlecenie Śląskiej Organizacji Turystycznej.

--

Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego powstało w ramach projektu dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013