RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

EUROGRA.EU na 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej

EUROGRA.EU to internetowa gra z cennymi nagrodami, której celem jest promocja wybranych projektów z terenu województwa śląskiego współfinansowanych z funduszy europejskich. Gra jest otwarta dla wszystkich chętnych mieszkańców naszego regionu i potrwa od 1 do 15 maja br.

Organizatorami gry są: Wydział Rozwoju Regionalnego i Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, a jej realizację wsparły fundusze europejskie. Gra została przygotowana jako jeden z elementów regionalnych obchodów 10. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

EUROGRA.EU to gra otwarta dla młodzieży od 13 roku życia, dorosłych i seniorów, którzy chcą w atmosferze dobrej zabawy poznać wybrane projekty współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013. Do gry nie trzeba specjalistycznej wiedzy. Wystarczy chęć i dostęp do Internetu. Udział w grze jest nieodpłatny, a na najlepszych uczestników czeka kilkadziesiąt atrakcyjnych nagród o łącznej wartości 7500 złotych!

Dla trzech najlepszych graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów przewidziano trzy nagrody główne w postaci bonów zakupowych o wartości 2500, 1500 i 1000 złotych do wykorzystania w sieci sklepów ze sprzętem sportowym i turystycznym Decathlon. Pośród wszystkich pozostałych graczy, którzy prawidłowo rozwiążą minimum 5 zadań zostaną wylosowane nagrody dodatkowe w postaci 50 bonów zakupowych o wartości 50 złotych każdy, do wykorzystania w sieci salonów EMPIK.

Żeby rozpocząć grę należy wypełnić elektroniczny formularz dostępny tutaj. W odpowiedzi na prawidłowo wypełnione zgłoszenie gracz otrzyma na wskazany adres e-mail potwierdzenie wraz z indywidualnym numerem, który ułatwi identyfikowanie nadsyłanych potem odpowiedzi i rozwiązań zadań gry. Rejestracja graczy jest aktywna od 24 kwietnia aż do końca gry, czyli 14 maja. W ostatnim dniu gry zgłoszenia są przyjmowane do godziny 12.00.

Po otrzymaniu indywidualnego numeru gracz może zacząć przesyłanie odpowiedzi i rozwiązań zadań. Codziennie od 1 do 14 maja w tej zakładce: http://eurogra.eu/oferta.html publikowane będą pytania i zadania związane z wybranymi projektami z terenu województwa śląskiego zrealizowanymi z udziałem funduszy europejskich. Łącznie w trakcie trwania gry pojawi się aż 50 pytań i zadań. Za każdą prawidłową odpowiedź lub rozwiązanie zadania gracz otrzyma 5 punktów. Maksymalnie w grze będzie można zdobyć 250 punktów.

Niektóre zadania będzie można wykonać bez wychodzenia z domu, korzystając z informacji zawartych w Internecie, w tym przede wszystkim na stronach promujących projekty współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego i Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Kolejna część zadań będzie zachęcała graczy do wyjścia z domu i odwiedzenia miejsc, które w ostatnich 10 latach dzięki funduszom europejskim pojawiły się na mapie naszego regionu lub zmieniły się na lepsze.

Rozwiązania zadań i odpowiedzi należy wysyłać mailem na adres: konkurs@eurogra.eu Każdy gracz sam decyduje, czy wyśle wszystkie swoje rozwiązania w jednym terminie (np. ostatniego dnia gry), czy będzie je dosyłał częściami w trakcie trwania gry. Ostatecznym terminem nadsyłania odpowiedzi jest 14 maja do godziny 16.00.

Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w czwartek 15 maja o godzinie 18.00 w Katowicach w siedzibie kina Kosmos - Centrum Sztuki Filmowej przy ulicy Sokolskiej 66.

Strona gry: www.eurogra.eu

Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/eurogra.eu?fref=ts


 
logo
 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013