RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Poznaj nasze projekty i ich efekty!

W okresie od 3 do 17 października br. w mediach regionalnych będzie widać i słychać sporo na temat inwestycji dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Jest to wyjątkowo dobry moment na tego typu prezentacje i podsumowania z uwagi na kończący się czas realizacji Programu, a tym samym finalizację projektów, które zostały wsparte jego środkami.

Zapraszamy zatem do lektury artykułów na łamach „Gazety Wyborczej”, które zostaną opublikowane: 3 października, 6 października, 8 października, 10 października, 13 października, 15 października, 17 października.

W obszernych, 2-stronicowych artykułach przedstawimy Państwu wyróżniające się inwestycje z obszarów: rewitalizacji, kultury, transportu, ochrony środowiska, zdrowia, sportu i rekreacji, turystyki oraz klastrów, JBR i szkolnictwa wyższego.

A także do słuchania Radia Katowice, na którego antenie emitowane będą krótkie, 90-sekundowe rozmowy na temat wybranych zakończonych już projektów i ich efektów – w terminie od 6 do 17 października

Oraz do oglądania spotu promocyjnego na antenie TVP Katowice, który w syntetycznej i przystępnej formie pokaże obraz przeobrażonego regionu – również od 6 do 17 października

Wszystkie wymienione działania medialne zostały sfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

Osoby zainteresowane i zachęcone tą tematyką zapraszamy do zapoznania się z zawartością niniejszego serwisu. Czeka tu na Państwa wiele ciekawych treści podanych w atrakcyjnej formie.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013