RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Zapraszamy do lektury

Jest już dostępny trzeci tegoroczny numer biuletynu „Silesia region”.

Tym razem tematem przewodnim wydania są inteligentne specjalizacje regionu. Temat w ramach zarówno Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, jak i programów krajowych przybliżają  przedstawiciele Instytucji Zarządzających oraz zaproszeni eksperci.

Ponadto w tegorocznym cyklu jubileuszowym „Śląskie w Unii – strzał w dziesiątkę!” prezentujemy wybrane, wyróżniające się inwestycje, które zostały przeprowadzone dwuetapowo – najpierw przy udziale środków ze ZPORR, a następnie przy wsparciu dofinansowania z RPO WSL 2007-2013.

Tradycyjnie, numer dostępny jest w formie e-publikacji oraz plików dostosowanych do urządzeń mobilnych. Do wydania papierowego dołączone jest natomiast etui ochronne na karty zbliżeniowe.

Serdecznie zachęcamy do zamówienia bezpłatnej prenumeraty wersji papierowej za pomocą specjalnego formularza.

 


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013