RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Świeża porcja wiedzy

W połowie grudnia ukazał się czwarty i jednocześnie ostatni tegoroczny numer biuletynu „Silesia region” poświęconego Regionalnemu Programowi Operacyjnemu Województwa Śląskiego.

Zgodnie z przyjętą w tym roku tradycją, w każdym wydaniu szerzej przyglądamy się wybranemu tematowi, szczególnie istotnemu z jakiegoś względu. Tym razem – z uwagi nie niedawną nowelizację ustawy Prawo zamówień publicznych – wraz z zaproszonymi ekspertami pochylamy się nad tematem: „Zamówienia publiczne ze szczególnym uwzględnieniem robót budowlanych”.

Więcej niż zwykle uwagi poświęcamy otwarciom projektów. Już nie w formie migawek, lecz osobnych artykułów piszemy o dwóch niezwykle istotnych inauguracjach z ostatniego okresu: Muzeum Powstań Śląskich oraz kolejnym odcinku Drogowej Trasy Średnicowej.

W dalszym ciągu świętujemy 10-lecie naszej obecności w Unii Europejskiej i zapraszamy do specjalnych jubileuszowych działów: do kolejnej jubileuszowej rozmowy w formie kwestionariusza beneficjenta, a także do prezentacji wybranych inwestycji z cyklu „Śląskie w Unii – strzał w dziesiątkę!”.

Owocnej lektury!

Cały czas zachęcamy do zapisania się na bezpłatną prenumeratę biuletynu.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013