RPO Promocja powrót na stronę główną

zd1 zd2 zd3 zd4 zd5 zd6 zd7 zd7 zd7 zd7

Siedziba Muzeum Śląskiego w plebiscycie internautów na Ulubieńca Polski

Nowa siedziba Muzeum Śląskiego w Katowicach znalazła się wśród 47 obiektów wybranych spośród 314 zgłoszeń nadesłanych na konkurs „Życie w Architekturze” na najlepsze realizacje architektoniczne powstałe w latach 2013–2014.

Aby wziąć udział w głosowaniu, wystarczy wejść na stronę konkursu http://architektura.muratorplus.pl/zycie-w-architekturze/, kliknąć w miniaturę wybranego obiektu, a następnie w czerwony pasek z napisem „GŁOSUJĘ” znajdujący się w prawym górnym rogu. Ulubione budynki będzie można odnaleźć według konkursowych kategorii oraz według województw, na terenie których się znajdują. Autorowi i inwestorowi realizacji wyłonionej w plebiscycie na Ulubieńca Polski zostanie przyznana specjalna pamiątkowa tablica do zawieszenia na obiekcie, którą zaprojektowała pracownia Towarzystwo Projektowe, autorzy m.in. Systemu Informacji Miejskiej w Warszawie i Bielsku-Białej.

Redakcja miesięcznika „Architektura-murator” zaprasza też internautów do zamieszczania krótkich uzasadnień dokonanego wyboru. Autorzy najciekawszych komentarzy otrzymają książki o architekturze i sztuce, płyty CD i kursy językowe, a troje z nich zaproszenia na uroczystą galę rozdania nagród.

---

"Budowa nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach" to jeden z trzech tzw. "dużych" projektów kluczowych dofinansowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.


 

Strona „Śląskie do przodu!” to oficjalny serwis promocyjny Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.
Głównym celem serwisu było przybliżenie idei Programu i jego efektów mieszkańcom regionu.


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby

Projekt finansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego
Województwa Śląskiego na lata 2007-2013